Poznaj naszą historię

Nasz sklep ekologiczny powstał jako rozwinięcie prawdziwego zainteresowania jedzeniem. Jesteśmy grupą młodych osób, dla których stwierdzenie: „Wiem, co jem” ma rzeczywisty wpływ na podejmowane na co dzień wybory konsumenckie. Każdy produkt dostępny na naszych wirtualnych półkach jest starannie przez nas dobierany i testowany. Dzięki temu masz pewność, że oferujemy tylko to, co sami chcielibyśmy znaleźć na swoim talerzu.

Wśród naszych produktów dostępne są tylko te o prostym składzie, zrozumiałym dla każdego. Wszystkie one pochodzą z upraw ekologicznych poddawanych nieustannym kontrolom. Pod oznaczeniem eko nie chowają się żadne sztuczne dodatki do żywności. Prostota to prawdziwa siła! Jednocześnie jesteśmy podatni na uwagi naszych klientów i staramy się stale poszerzać nasz asortyment, aby proponować wciąż nowe smaki.

Naszym celem jest rozpowszechnianie wiedzy o tym jak ważne jest to co jemy. Chcemy motywować innych do zdrowego odżywiania i dbania o swój organizm. Sklep ekologiczny jest dla nas miejscem, którym żyjemy.