Poznaj naszą historię

Nasz sklep ekologiczny powstał jako rozwinięcie prawdziwego zainteresowania jedzeniem. Jesteśmy grupą młodych osób, dla których stwierdzenie: „Wiem, co jem” ma rzeczywisty wpływ na podejmowane na co dzień wybory konsumenckie. Każdy produkt dostępny na naszych wirtualnych półkach jest starannie przez nas dobierany i testowany. Dzięki temu masz pewność, że oferujemy tylko to, co sami chcielibyśmy znaleźć na swoim talerzu.

Wśród naszych produktów dostępne są tylko te o prostym składzie, zrozumiałym dla każdego. Wszystkie one pochodzą z upraw ekologicznych poddawanych nieustannym kontrolom. Pod oznaczeniem eko nie chowają się żadne sztuczne dodatki do żywności. Prostota to prawdziwa siła! Jednocześnie jesteśmy podatni na uwagi naszych klientów i staramy się stale poszerzać nasz asortyment, aby proponować wciąż nowe smaki.

Sklep ekologiczny Eko Point prowadzony jest przez osoby, które same również na co dzień wybierają tego typu produkty. Dlatego wiemy wiele na ich temat i osobiście dbamy o ich jakość.

Naszym celem jest rozpowszechnianie wiedzy o tym jak ważne jest to co jemy. Chcemy motywować innych do zdrowego odżywiania i dbania o swój organizm. Sklep ekologiczny jest dla nas miejscem, którym żyjemy.